Sutarties sudarymas

Spustelėję mygtuką „Pirkti“, pateiksite įpareigojantį užsakymo formoje nurodytų prekių užsakymą. Pateikę užsakymą, gausite tai patvirtinantį el. laišką. Sutartis laikoma sudaryta, gavus šį užsakymo patvirtinimą.

Sutartis sudaroma tik lietuvių kalba.

Jei pageidaujate sutartį sudaryti individualiai, dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti telefonu arba el.paštu: +370 389 61555; info@gringarsas.lt  

Sutarties atšaukimo teisė

Jei sutartį sudarėte el. parduotuvėje (t.y. pateikėte užsakymą ir gavote patvirtinimą), turite teisę atšaukti šią sutartį be priežasties per keturiolika dienų. Šiuo atveju tai būtų vadinama grąžinimu. Grąžinimo sąlygas galite rasti čia. Jei sutartį norite atšaukti nuotoliniu būdu, prašome kreiptis į info@gringrasas.lt

Jei sutartis buvo sudaryta individualiai galite kreiptis aukščiau minėtu el.paštu arba atvykti į UAB Gringrasas ofisą esantį Vyžuonų g. 20 LT-28140 Utena.

Laikydamiesi sutarties atšaukimo termino (per 14 dienų), prašome įspėti, kad pageidaujate pasinaudoti savo sutarties atšaukimo teise prieš baigiantis sutarties atšaukimo terminui.

Tiek dėl el.parduotuvės, tiek dėl individualios sutarties atšaukimo su jumis susisieksime asmeniškai ir informuosime apie proceso eigą. 

Sutarties atšaukimo pasekmės

Po sutarties atšaukimo ir prekių grąžinimo nedelsdami ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos kai buvo atšaukta sutartis įsipareigojame grąžinti visus iš jūsų gautus mokesčius (išskyrus papildomas išlaidas, kurias įmonė patyrė jums pasirinkus kitą, o ne pigiausią mūsų siūlomą standartinį pristatymo būdą).

Atšaukus sutartį turite sumokėti už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o mūsų darbuotojai, įsitikinęs, kad prekės grąžintos dėl netinkamos kokybės, turi grąžinti Pirkėjui jo patirtas pristatymo ir grąžinimo išlaidas, išskyrus sąlygose numatytas išimtis.

Tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas turite padengti jūs.

Grąžinamąją išmoką sumokėsime tuo pačiu mokėjimo būdu, kuriuo naudojotės atlikdami pradinį sandorį, jei nebuvo susitarta kitaip. 

Galime atsisakyti grąžinti mokesčius, kol negavome prekių arba kol nepateikėte patvirtinimo, jog prekės buvo grąžintos, priklausomai nuo to kas buvo anksčiau. 

Įspėjamasis laikotarpis nepažeidžiamas, jei prekės išsiunčiamos prieš 14 dienų laikotarpio pabaigą.

Užsakymo procesas

Pasirinkę norimą prekę, galite įdėti ją į pirkinių krepšelį ir neįsipareigodami spustelėti mygtuką [Pirkti]. Pirkinių krepšelį galite peržiūrėti bet kuriuo metu, neįsipareigodami spustelėdami mygtuką [Pirkinių krepšelis]. Prekes galima pašalinti iš pirkinių krepšelio, spustelėjus mygtuką [Šalinti].

Norėdami įsigyti prekes, esančias jūsų pirkinių krepšelyje spustelėkite mygtuką [Pirkimas]. Tada įveskite savo informaciją. Informacija pažymėta žvaigždute yra privaloma. Prisiregistruoti nebūtina, tačiau norėdami užsisakyti kitą kartą informaciją reiks vesti iš naujo. Įvedę informaciją, galite ją peržiūrėti, patikslinti. jei informacija suvedėte teisingai užsakymo procesas bus baigtas, spustelėjus mygtuką „Pirkti dabar“.

Procesas gali būti nutrauktas bet kuriuo metu, uždarius naršyklės langą. Atskiruose puslapiuose pateikiama išsamesnė informacija, pvz. kaip koreguoti informaciją. Jūsų užsakymo informacija saugoma aplanke, kuri įtraukiama į užsakymo patvirtinimą kartu su mūsų standartinėmis sąlygomis (AGB), kurios siunčiamos jums el. paštu.

Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje yra naudojami slapukai. Paspaudę „Accept“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos rasite: slapukų politika.