Kokia prekių pristatymo tvarka ir kaina?

Išsiuntus prekes, Jūs gausite automatinį pranešimą į el. paštą, kad siunta buvo perduota kurjeriui. PVM sąskaitą faktūrą gausite kartu su siunta arba skaitmeninę versiją į nurodytą el. paštą.  

Jei įsigijote sunkiąją sodo ar žemės ūkio techniką, su Jumis susisieksime asmeniškai ir pranešime apie pristatymo sąlygas ir terminus.

Jei norite įsigyti sunkiąją sodo ar žemės ūkio techniką, apie pristatymo sąlygas ir terminus galite teirautis telefonu +37061290704 arba info@gringrasas.lt 

Minimali pristatymo paslaugos kaina per "DPD" kurjerius 6.00 Eur.

Šios kainos yra taikomos prekėms, kurių svoris neviršija 15kg. Jei prekės sveria daugiau, užsakymo pabaigoje pristatymo mokestis bus atnaujintas priklausomai nuo prekės, arba su Jumis susisieksime asmeniškai ir pranešime apie pristatymo sąlygas ir terminus. 

Šiuo metu pristatome tik Lietuvos teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją). Taip pat į užsienį siunčiame asmeniškai susitarus pristatymo sąlygas. 

Kokia prekių grąžinimo ir garantinio taisymo tvarka?

Grąžinimas

Grąžinti galima tik naujas ir nenaudotas prekes. Grąžinimo metu turėkite: sąskaitą arba pirkimo kvitą, garantiją patvirtinantį dokumentą (jei buvo išduotas), laisvos formos prašymą, kurį galite rasti čia: PRAŠYMAS 

Grąžinimas yra galimas iki 14 kalendorinių dienų nuo įsigijimo. Norint grąžinti, būtina daiktą pristatyti adresu: Vyžuonų g. 20, Utena arba Kupiškio g. 38, Utena priklausomai kur prekė buvo pirkta.

Teisė grąžinti prekes negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal pirkėjo reikalavimus, individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.

UAB Gringrasas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba, kurie buvo prarasti nepasiekus UAB Gringrasas.

Pinigai pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai UAB Gringrasas gavo pirkėjo pranešimą apie netinkamos kokybės prekę ir ją pristatė pardavėjui.

Garantinis

Garantinis aptarnavimas teikiamas visoms prekėms įsigytoms iš UAB Gringrasas. Visos prekės turi skirtingą garantinį laikotarpį, tad apie garantinio aptarnavimo terminą ir sąlygas klauskite pirkimo metu. 

Visoms naujoms prekėms, įsygytoms elektroninėje parduotuvėje www.gringrasas.lt yra taikoma 1 metų garantija, jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip. Jei terminas internetinėje svetainėje nėra nurodytas, susisiekite betkuriuo nurodytu telefonu svetainėje.

Naudotai technikai/atsarginėms dalims garantija nesuteikiama. 

Norint atlikti garantinį remontą, būtina daiktą pristatyti adresu: Vyžuonų g. 20, Utena arba Kupiškio g. 38, Utena priklausomai kur prekė buvo pirkta. Bei pridėti pirkimo dokumentą, garantiją patvirtinantį dokumentą (jei buvo išduotas), sąskaitą arba/ir pirkimo kvitą.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės:
Sodo technika ir įrankiai   +370-389-61555
Žemės ūkio technika   +370-612-90704

Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje yra naudojami slapukai. Paspaudę „Accept“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos rasite: slapukų politika.