Kokia prekių pristatymo tvarka ir kaina?

Išsiuntus prekes, jūs gausite automatinį pranešimą, užsakymo išsiuntimo patvirtinimą ir PVM sąskaitą faktūrą nurodytu elektroniniu paštu, nuo to momento prekės bus perduotos "DPD" kurjeriui.

Jei įsigyjote sodo ar žemės ūkio techniką, su jumis bus asmeniškai susisiekta ir pranešta apie pristatymo sąlygas ir terminus. 

Pristatymo paslaugos kaina per "DPD" kurjerius 5.00 Eur.

Šios kainos yra taikomos prekėms, kurių svoris neviršyja 15kg.  Jei prekės sveria daugiau, su jumis bus susisiekta asmeniškai ir pranešta apie pristatymo sąlygas ir terminus. 

Kokia prekių grąžinimo ir garantinio taisymo tvarka?

Grąžinimas

Grąžinti galima tik naujas ir nenaudotas prekes. Grąžinimo metu, turėkite sąskaitą arba pirkimo kvitą. Grąžinimas yra galimas iki 14 kalendorinių dienų nuo įsigijimo. Norint grąžinti, būtina daiktą pristatyti adresu: Vyžuonų g. 20, Utena.

Teisė grąžinti prekes negalioja toms prekėms, kurios buvo specialiai pagamintos pagal Pirkėjo reikalavimus, individuliai pritaikytos, arba kurios dėl savo pobūdžio apskritai negali būti grąžinamos, yra greitai gendančios ir jų galiojimo laikas greitai pasibaigia.

UAB Gringrasas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba, kurie buvo prarasti nepasiekus UAB Gringrasas.

Garantinis

Garantinis aptarnavimas teikiamas visoms prekėms įsigytoms iš UAB Gringrasas. Visos prekės turi skirtingą garantinį laikotarpį, tad apie garantinio aptarnavimo terminą ir sąlygas klauskite pirkimo metu. 

Visoms naujoms prekėms, įsygytoms elektroninėje parduotuvėje www.gringrasas.lt yra taikoma vienerių metų garantija, jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip. 

Visoms naudotoms prekėms, įsygytoms elektroninėje parduotuvėje www.gringrasas.lt yra taikoma vieno mėnesio garantija. 

Norint atlikti garantinį remontą, būtina daiktą pristatyti adresu: Vyžuonų g. 20, Utena. Bei pridėti pirkimo dokumentą, sąskaitą arba/ir  pirkimo kvitą. 

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės: +370-389-61555

Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje yra naudojami slapukai. Paspaudę „Accept“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos rasite: slapukų politika.