Produktų sąrašas pagal prekės ženklą: Stanley

Daugiau nei 175 metus mūsų naujoviški produktai padėjo kurti, taisyti ir apsaugoti mūsų pasaulį. Šiandien tas palikimas tęsiasi. Mes didžiuojamės savo meistriškumo reputacija ir stengiamės nuolat tikrinti, kurti ir tobulinti savo produktus, kad būtų užtikrinta kokybė ir maksimali funkcija. Išlaikyti savo, kaip geriausio pasaulyje, poziciją mūsų veikloje mums yra gyvybiškai svarbu ir ko jūs tikitės iš tokio vardo kaip STANLEY.

VIENAS ŽMOGUS, VIENA VIZIJA,
1843 m. Frederickas T. Stanley įkūrė „The Stanley Works“ - mažą įmonę, gaminančią vyriai, varžtus ir kitą durų aparatūrą Naujojoje Britanijoje, Konektikuto valstijoje.
Jo vizija buvo pasiūlyti produktus, kurie taps pirmuoju pasirinkimu tarp profesionalų visame pasaulyje.
Dėka didėjančios aukštos kokybės produktų paklausos, ponas Stanley pradėjo eksportuoti 1870-aisiais.

Netrukus jo sparčiai augantis verslas įkūrė savo pirmąsias gamybines patalpas už JAV ribų. Iki 1920 m. Buvo teikiama pirmenybė STANLEY prekės ženklo aparatinei įrangai, kurią buvo galima rasti kiekviename žemyne.

Šiandien „STANLEY“ yra vienas iš labiausiai pripažintų ir patikimiausių aparatūros gamintojų visame pasaulyje.
Užtikrindamas nepriekaištingą kokybę ir maksimalų saugumą, „STANLEY“ įgijo puikią kaip spynų eksperto reputaciją. Galite tikėtis, kad „STANLEY“ yra vienas iš stipriausių prekės ženklų, tad kokybė ir ilgaamžiškumas garantuotas. 

Less

Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje yra naudojami slapukai. Paspaudę „Accept“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos rasite: slapukų politika.