Produktų sąrašas pagal prekės ženklą: Mann Filter

Vienas iš stipriausių ir populiariausių pasaulyje filtrų prekės ženklas, „MANN-FILTER“ siūlo platų asortimentą su 100 proc. OE kokybės atitikimu ir užtikrina puikų aptarnavimą automobilių antrinėje rinkoje.
"Tobulos dalys. Tobulas aptarnavimas" šūkis reiškia novatoriškus ir aukštos kokybės produktus, nuolatinį orientavimąsi į klientą ir puikų platinimo bei rinkodaros efektyvumą. Europoje šis prekės ženklas užima net 98proc. visų filtrų rinkos. Todėl „MANN ‑ FILTER“ turi plačiausią OE filtrų, atitinkančių automobilių atsarginių dalių filtrų, asortimentą.

Be to, MANN-FILTER tiekia filtrus ir žemės ūkyje, pramonėje naudojamoms mašinoms ir prietaisams. 7 000 filtrų modelių yra pritaikomi daugiau nei 90 000 transporto priemonių ir mašinų visame pasaulyje. 

Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje yra naudojami slapukai. Paspaudę „Accept“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos rasite: slapukų politika.