Produktų sąrašas pagal prekės ženklą: Makita

MAKITA gamina aukštos kokybės profesionalams skirtus produktus. MAKITA produktai ir susijusios paslaugos yra tiekiamos daugybei klientų, pirmiausiai - dirbantiems statybų, pramonės ir vartotojų apratavimo srityse. Japonijos gamintojui

MAKITA CORPORATION priklausanti MAKITA OY veikia aštuoniose šalyse: Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje.

Jau visą šimtmetį MAKITA CORPORATION investuoja į produktų plėtrą ir kokybę. Tai sustiprino MAKITA, kaip vienos pirmaujančių pasaulyje profesionalių įrankių gamintojos, pozicijas ir sudarė sąlygas mums, kaip atstovams tapti vienais svarbiausių profesionalių įrankių tiekėjų regione.

"Makita" produktų kūrimas neapsiriboja vien tik esminių ypatybių tenkinimu, bet taip pat ypatingą dėmesį skiria saugos funkcijoms ir sudėtingai apdailai. "Makita" produktų kūrime ypač atsižvelgiama į produkto naudotoją. Tai atsispindi produktų projektavime ir jų dėmesys skiriamas saugos veiksniams. "Makita" nuolatos siekia sumažinti mašinų naudojimo metu susidariusių konstrukcijų dulkių kiekį ir mašinų triukšmo bei vibracijos kiekį. Produkto vystymasis visada atsižvelgiama į aplinkos veiksnius ir žalias vertybes.

Siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums tinklapyje yra naudojami slapukai. Paspaudę „Accept“ Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Daugiau informacijos rasite: slapukų politika.